Automatyk

JOBS

Zielona Góra

2016-11-28

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Udział w , przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Współpraca z  firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Podstawowa znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, sieci Profibus, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.
  • Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!