Praktykant/ka w Dziale Rekrutacji

GoWork.pl

Warszawa

2016-11-02

GoWork.pl poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • wsparcie procesów rekrutacyjnych,
  • tworzenie oraz aktualizacja bazy danych,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • przygotowanie raportów, analiz na potrzeby działu.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • zainteresowanie branżą HR i obsługą klienta,
  • dyspozycyjność min. 20 godz. w tygodniu,
  • pracowitość,
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia pod okiem profesjonalistów,
  • referencje po odbyciu praktyk,
  • realizację ciekawych projektów,
  • darmowe szkolenie po odbyciu 200 godz. praktyk,
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!