INTERNATIONAL ACCOUNT MANAGER

AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Toruń

2016-11-02

Dla naszego klienta,

Jednego z najszybciej rozwijających się dostawców sprzętu i rozwiązań IT,

firmy z ponad 10-letnią tradycją,

poszukujemy do polskiego zespołu osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Toruń
Nr referencyjny: G/IAM/16

Obowiązki:

  • Sprzedaż produktów z oferty firmy (sprzęt sieciowy i serwerowy, produkty światłowodowe).
  • Pozyskiwanie klientów (z obszaru Polski, Europy środkowo-wschodniej, Skandynawii, Bałkanów).
  • Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów.
  • Znajomość produktów i rozwiązań IT (urządzenia sieciowe i serwerowe).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Znajomość innego języka europejskiego (rosyjski, języki bałkańskie lub skandynawskie) będzie dodatkowym atutem.
  • W przypadku osób spoza Unii Europejskiej – posiadanie dokumentów uprawniających do podjęcia pracy na terenie Polski.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie: orientacja na Klienta, orientacja na wynik, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i jasne zasady premiowania.
  • Wstępne szkolenie w Holandii.
  • Aktualizujące szkolenia sprzedażowe i produktowe.