Cabin Steward/Stewardess do pracy na statkach rzecznych

Astral Limited

Bydgoszcz

2016-11-23

Poszukujemy pokojówek/ pokojowych  Cabin Steward/Stewardess do pracy na luksusowych statkach rzecznych. Praca i zakwaterowanie na statku rzecznym, rejsy po stolicach Europy (Ren, Dunaj)- wyżywienie, ubezpieczenie i opieka medyczna są zapewnione.

Obowiązki:

  • utrzymywanie standardów czystości w kabinach, korytarzach, klatkach schodowych oraz przestrzeni do nich przylegających
  • Kandydat powinien wyróżniać się uprzejmością i grzecznością. Wymagana jest znajomość języka angielskiegolub niemieckiego. Praca na rzekach Ren i Dunaj, obejmuje takie państwa jak Holandia, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Słowacja, Węgry, Serbia, Bułgaria (w zależności od statku).

Wymagania:

  • doświadczenie w charakterze pokojówki/pokojowego
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (B1-B2)
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie na koszt armatora
  • przelot do miejsca pracy na koszt armatora
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w miedzynarodowej załodze
  • pomoc w procedurach związanych z wyjazdem

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 30 listopada w Warszawie oraz 07 grudnia w Gdańsku

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać w języku angielskiem

Referencje od poprzednich pracodawców mile widziane

W razie jakichkolwiek pytań dzwoń; 784 007 370