Kelner/Kelnerka do pracy na statkach rzecznych

Astral Limited

Zielona Góra

2016-11-23

Poszukujemy kelnerów/kelnerki do pracy na luksusowych statkach rzecznych. Praca z zapewnionym zakwaterowaniem, wyżywieniem oraz ubezpieczeniem na koszt armatora. Rejsy po miastach Europy

Firma Astral Ltd jest agencją rekrutacyjną działającą na rynku od 1989 r  ( nr 13166)

Obowiązki:

Kandydat powinien wyróżniać się uprzejmością i grzecznością. Wymagana jest znajomość języka angielskiegolub niemieckiego. Praca na rzekach Ren i Dunaj, obejmuje takie państwa jak Holandia, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Słowacja, Węgry, Serbia, Bułgaria (w zależności od statku).

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie
  • dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodwej załodze)
  • komunikatywność
  • doświadczenie w branży hotelaskiej mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie na koszt armatora
  • przelot do miejsca pracy na koszt armatora
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w międzynarodowej załodze
  • pomoc w procedurach związanych z wyjazdem

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 30 listopada w Warszawie oraz 07 grudnia w Gdańsku

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać w języku angielskim

Referencje od poprzednich pracodawców mile widziane

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99556 ofert pracy. Sprawdź!