Przedstawiciel Handlowy (docelowo Kierownik Działu Handlowego)

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Toruń

2016-11-02

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów w podległym regionie ( lub w ustalonym obszarze asortymentowym: BHP, maszyny i urządzenia, materiały spawalnicze, narzędziówka)
  • prezentacja produktów,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • min 5 letnie handlowe doświadczenie sprzedaży z klientem,
  • doświadczenie zawodowe w branży techniczne – mile widziane
  • znajomość technik sprzedaży,
  • umiejętność skutecznego komunikowania się i budowania trwałych relacji z klientami,
  • samodzielność w działaniu, orientacja na cel i umiejętność podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pensja podstawowa+ premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju przy rozbudowie działu,
  • miłą atmosferę w pracy

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!