SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA OŚWIETLENIA

LUG Light Factory Sp. z o. o.

Łódź

2016-11-02

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o.  należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Miejsce pracy: Łódź
Nr referencyjny: 09/10/SPO

Obowiązki:

- opracowywanie projektów oświetlenia

- opracowywanie ofert cenowych dla klientów

- tworzenie modeli oraz projektów iluminacji

- doradztwo z zakresu techniki świetlnej

- bezpośredni kontakt z klientami

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe

- dobra znajomość branży oświetleniowej, rynku  architektów i projektantów elektrycznych

- znajomość programów Auto Cad, Dialux

- znajomość obsługi Pakietu Ms Office

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- kreatywność

 -dyspozycyjność

- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!