Mechanik samochodowy

Sedulus Sp. z o.o.

północne Niemcy

2016-11-02

Sedulus Sp. z o.o. zatrudni Mechaników samochodowych.

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Praca polega na kontroli jakosci samochodow marki PREMIUM.

 Kazdy mechanik na zmiane powinien zrobic 7-8 samochodow.

 Każdy  dostaje CHECKLISTE na ktorej jest napisane co w samochodzie jest nie tak (np uszkodzone lusterko, wymiana oleju, wymiana klockow itp. - wszystko w j.niemieckim)

Wymagania:

  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe
  • własny samochód mile widziany,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie (11 euro brutto + 24 euro netto diety za każdy przepracowany dzień),
  • mieszkanie opłaca pracodawca,
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz święta według taryfikatora BZA
  • bezpłatne ubranie robocze
  • długotrwała praca w renomowanej firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!