Specjalista ds. Administracji i Księgowości z językiem czeskim

G-Force

Warszawa

2016-12-09

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie, dla naszego klienta - lidera na rynku usług wspólnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I KSIĘGOWOŚCI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA CZESKIEGO

Główne obowiązki na stanowisku:

  • księgowanie faktur przychodzących,
  • uzgadnianie salda konta-rekoncyliacja wyciągów wendora,
  • tworzenie danych dostawców ( Master Data) ,
  • korespondencja z dostawcami,
  • tworzenie raportów do urzędów skarbowych (Intrastat),
  • tworzenie listy płatności do zapłaty,
  • tworzenie list z fakturami do zapłaty,
  • tworzenia konta Klienta (Master Data),
  • tworzenie raportów na temat przeterminowanych f-r,
  • tworzenie kont Klientów w systemie,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość języka czeskiego,
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w procesowaniu faktur,
  • doświadczenie w księgowaniu kosztów,
  • praktyczna znajomość programu Excel,

Ze swojej strony możemy zaoferować:

  • umowę o prace bezpośrednio u naszego klienta,
  • najlepsze warunki rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!