Młodszy księgowy / staż

Accace Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-01

Kluczowe obowiązki

Wsparcie w takich projektach jak:

- wsparcie dla księgowych i księgowych nadzorujących;

- księgowanie dokumentów, pomoc w przygotowaniu raportów finansowych

- przygotowywanie płatności dla klientów;

- dokumentacja przeznaczona dla organów podatkowych oraz innych organów państwowych;

- komunikacja z klientami

Wymagania

ukończone studia lub dwa ostatnie lata studiów;

- znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Ms Outlook);

- umiejętność jasnego i płynnego komunikowania się

- doświadczenie nie jest wymagane aczkolwiek doświadczenie pracy na podobnym stanowisku będzie     dodatkowym atutem;

Co oferujemy

· perspektywę pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej

· pracę pełną wyzwań nad projektami dla znaczących międzynarodowych i europejskich firm

· pracę w młodym zespole o profesjonalnym nastawieniu

· możliwość wprowadzania własnych pomysłów w firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!