Obsługo-Ustawiacz

ZL

Bydgoszcz

2016-11-01

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

 Pracodawca oczekuje:

  • wykształcenia zasadniczego  zawodowego lub średniego zawodowego,
  • znajomości obsługi i ustawiania maszyn,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy z systemie 3 zmianowym,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku na wydziale montażu, wtryskarek lub kabli

w firmach produkcyjnych.

Obowiązki:

  • ustawianie i obsługa maszyn, wymiana części zamiennych,
  • wykonywanie uruchomień próbnych produkcji,
  • czyszczenie maszyny oraz realizacja zadań wynikających z programu 5S+1, TPM,
  • dokonywanie napraw awaryjnych sprzętu i wyposażenia,
  • wypełnianie kart kontroli, kart pracy maszyny oraz list sprawdzeń maszyny,
  • wykonanie pomiarów i oceny wizualnej detali wg planu kontroli QIP i zapisanie

w karcie kontroli

Warunki:

  • rodzaj umowy: umowa o pracę
  • miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Unii Lubelskiej
  • data zakończenia rekrutacji: 20 listopada
  • liczba wolnych stanowisk: 10

Rekrutacja za pośrednictwem Zielonej Linii.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z póź. zm.)” proszę przesyłać poprzez formularz do 20 listopada 2016 r.

W treści wiadomości proszę podać nazwę stanowiska : Obsługo-Ustawiacz

Tylko aplikacje zawierające CV, nazwę stanowiska oraz zgodę na przetwarzanie danych (według powyższego wzoru) będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!