Lider ds. optymalizacji kosztów

JAGA Temp Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

2016-11-01

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraśnicza Wola k. Grodziska Mazowieckiego

Zadania:
· Identyfikacja źródeł marnotrawstwa i wdrożenie działań optymalizacyjnych;
· Optymalizacja procesów z wykorzystaniem Kaizen;
· Współpraca ze wszystkim działami w ramach usprawnień;
· Przeprowadzanie podstawowych szkoleń z zakresu 5s;
· Wdrażania 5s na działach;
· Zajmowanie się wydajnością poszczególnych działów;

Wymagania:
· Wykształcenie wyższe;
· Wiedza merytoryczna z zakresu Lean / Kaizen;
· Mile widziane doświadczenie w roli osoby odpowiedzialnej za wdrożenia i działanie narzędzi Lean / Kaizen;
· Znajomość zagadnień takich jak : 5s, Mapowanie strumienia wartości, Just-in-Time;
· Dobra znajomość Excela;
· Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym;
· Prawo jazdy kategorii B;
· Umiejętność analityczne;

Oferujemy:
· Pracę stałą;
· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
· Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
· Atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!