Software developer .net

Yabimo

Kraków

2016-11-01

Yabimo dla realizacji swoich projektów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Ref. no: 2512, Lokalizacja: Poland , Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
tworzenie oprogramowania opartego na platformie .net
kreowanie rozwiązań z zakresu architektury oprogramowania
analiza wymagań produktowych
testowanie zaimplementowanych rozwiązań
automatyzacja testów
dokumentacja wykonanych prac

OFERUJEMY
możliwość wyboru formy współpracy

prywatną opiekę medyczną
program Benefit Multisport
darmowe zajęcia z języka angielskiego
elastyczne godziny pracy
wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi
możliwość pracy przy unikalnych i różnorodnych projektach

WYMAGANIA
Poszukujemy osób ciekawych świata, które z pasją i zaangażowaniem będą wspierać realizowane przez nas projekty.

znajomość platformy .net i języka C#
znajomość ASP.NET MVC
znajomość tematyki wzorców projektowych użytecznych podczas tworzenia aplikacji w wyżej wymienionych technologiach
doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .net
znajomość JavaScript i jQuery
znajomość jednego z frameworków ORM (Entity Framework, NHibernate)
znajomość jednego z systemów kontroli wersji (Git, Mercurial)
znajomość relacyjnych baz danych i SQL (MS SQL, PostgreSQL)
znajomość tematyki testów jednostkowych
znajomość jednego z frameworków testów jednostkowych (NUnit, MS Test, XUnit)
komunikatywność
umiejętność pracy w zespole
umiejętność analizy wymagań funkcjonalnych

MILE WIDZIANE
znajomość metodyki SCRUM
certyfikaty deweloperskie z zakresu programowania w .net
znajomość AngularJS
znajomość KnockoutJS
znajomość Sass lub Less
znajomość Kendo UI
znajomość Azure i SharePoint Online
znajomość Reporting Services i Integration Services

WYMAGANE DOKUMENTY
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania na stronie https://work.yabimo.com/job/165/2512/

Prosimy o dopisanie w treści następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Yabimo Sp. Z o.o. Services Sp. K. wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 8965 z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Konarskiego 9 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 ze zm.))”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!