Aplikant radcowski

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołowiej

Warszawa

2016-11-15

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Sołowieja podejmie współpracę z aplikantem radcowskim I roku w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie radcy prawnego w pracach związanych z obsługą klientów Kancelarii,
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych, umów oraz pism procesowych,
  • kontakt z sądami oraz urzędami,
  • analiza orzecznictwa oraz przepisów prawnych,
  • bieżąca obsługa administracyjna biura.

Oczekujemy:

  • statusu aplikanta radcowskiego I roku,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowania oraz odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia,
  • wsparcie merytoryczne,
  • elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:  APLIKUJ, w tytule maila prosimy wpisać: „Rekrutacja”.

 Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.