Project Manager - język niemiecki lub francuski

CEE Experts

Poznań

2016-11-25

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji od lat rozwijającej się dynamicznie na polskim rynku, poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia kandydatów ze znajomością języków obcych.

  • Poznań , Warszawa

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie realizacją projektów firmy
- Organizacja procesów i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem
- Wsparcie w procesie realizacji
- Raportowanie statusów zarządzanych projektów do Przełożonego

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Umiejętność definiowania priorytetów, planowania terminów
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Zaangażowanie i samodzielność
- Otwartość, komunikatywność
- Sumienność, terminowość

Oferujemy:
- odpowiednie szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
- możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu w strukturach firmy
- ciekawa i rozwijająca praca w młodym, dynamicznym zespole
- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
- możliwość realizacji ciekawych projektów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99473 ofert pracy. Sprawdź!