Osoba do sortowania makulatury

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Przecław

2016-11-01

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy przy sortowaniu makulatury.

 

Miejsce pracy: Przecław

Nr ref.: sor/prz/2016

 

Zadania:

- sortowanie makulatury.

 

Wymagania:

- sprawność fizyczna,

- dokładność,

- energiczność.

 

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- pracę na pół etatu od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 15:00.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z nr ref.: sor/prz/2016wpisanym w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.