WÓZEK WIDŁOWY - Niemcy - 0€ kwatera

AP Uniapol

Frankfurt nad Menem

2016-11-01

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (wysoki skład)

Miejscowość: Niemcy

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów za pomocą wózka widłowego
  • Praca ze skanerem, który posiada menu w języku polskim
  • Pakowanie i rozpakowywanie towarów
  • Przestrzeganie panujących przepisów jakościowych i bezpieczeństwa

Wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym wysokiego składu
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:

•              Stałą pracę w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich

•              Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro

•              Dodatki za nadgodziny +25%

•              Dodatki za nocki +25%

•              Dodatki za niedziele +50%

•              Dodatki za święta +100%

•              Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•              Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem

•              Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych

•              Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce

•              Darmowe zakwaterowanie

•              Możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ lub kontakt pod numerem tel.: 512 089 906 / 668 846 516