Asystent Działu Handlowego

Andalusia Sp. z o.o.

Lublin

2016-11-01

Andalusia Sp. z o.o.  jest jednym z liderów rynku zeolitu i produktów pochodnych. Mając na celu zbudowanie pozycji dominującej na rynku -  poszukuje zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  •  prowadzenie sekretariatu (obsługa kancelaryjna, prowadzenie terminarzy, przyjmowanie gości, organizacja wyposażenia biura)
  •  obsługa spotkań, wyjazdów, delegacji i ważnych wydarzeń firmowych
  •  prowadzenie kalendarza spotkań i zadań przełożonego
  •  redagowanie pism, zarządzanie korespondencją, kompletowanie dokumentów
  •  przygotowywanie raportów, notatek, protokołów, ofert
  •  archiwizacja dokumentów
  •  tworzenie i aktualizowanie baz danych
  •  aktywny udział w przygotowaniu i realizacji działań wspomagających sprzedaż
  • współpraca z Działem Handlowym w zakresie obsługi klientów
  • dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • tłumaczenie dokumentów handlowych
  • Bieżące wsparcie Biura Zarządu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- komunikatywna znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -  1 rok

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office ( Excel, Word, PowerPoint)

- doświadczenie w obsłudze programów CRM

- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania -  zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV i Listu Motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez firmę Andalusia Sp. z o.o.  do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!