Monter konstrukcji stalowych

ARK Agencja Pracy

Myszków

2016-11-01

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) pilnie poszukuje dla swojego klienta lidera w swojej branży pracownika na stanowisko: monter konstrukcji stalowych

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
- 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- kursy obsługa suwnic, obsługa podnośnika widłowego

Obowiązki:
- przygotowanie surowców do montażu
- szlifowanie, obróbka metali,
- montaż konstrukcji metalowych

Oferujemy:
- praca w Myszkowie
- dwuzmianowy system pracy
- wynagrodzenie brutto 3000 zł - 4000zł

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie biura w Zawierciu ul. Wierzbowa 16 H.W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).