Przedstawiciel handlowy

Promkom

Poznań

2016-11-01

Firma o stabilnej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na przedstawicieli handlowych. Teren pracy Poznań i okolice.

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych klientów,

Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klienta,

Analizowanie oraz monitorowanie rynku i działań konkurencji,

Budowanie długofalowych relacji z klientem i ich wykorzystanie do zapewnienia przewagi konkurencyjnej,

Realizacja wcześniej założonych planów

Wymagania:

Minimum średnie wykształcenie

Doświadczenie w handlu bezpośrednim

Orzeczenie o niekaralności

Chęć rozwijania się i podejmowania nowych wyzwań, zdolność perswazji

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dobra organizacja pracy

Dyspozycyjność

Prawo jazdy kat. B

Własny samochód mile widziany

Oferujemy:

Pracę w zaangażowanym zespole od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz jedna sobota w miesiącu do wcześniejszego uzgodnienia w godzinach 9-14

Atrakcyjne warunki finansowe: 2000+ prowizja

Możliwość korzystania z samochodów służbowych

Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!