Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Eurocash S.A.

Komorniki

2016-11-01

Kluczowe zadania:

  • przygotowywanie oraz analiza raportów finansowych,
  • przygotowywanie budżetu, kontrola jego realizacji oraz wyjaśnienia odchyleń,
  • raportowanie zarządcze wyników finansowych Grupy Eurocash (P&L,WC,CF),
  • czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • kontrola wydatków kapitałowych (CAPEX),
  • alokacja kosztów wewnątrz Grupy Eurocash do odpowiednich jednostek biznesowych,
  • utrzymywanie struktury kont oraz MPK w SAP,
  • uzgadnianie raportów zarządczych z danymi finansowo-księgowymi.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • podsiadać minimum 2 lata doświadczenia w Dziale Kontrolingu na podobnym stanowisku,
  • znać program Excel oraz PowerPoint,
  • znać język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową,
  • znać zagadnienia rachunkowości zarządczej i finansów przedsiębiorstw,
  • być skrupulatny, dokładny, cechować się dobrą organizacją pracy,
  • znać SAP,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość VBA.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • pracę w 8. co do wielkości firmie w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 11 tys. pracowników
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji,
  • samodzielność w realizacji zadań,
  • pracę w grupie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie z dużym potencjałem do rozwoju,
  • zapewniamy dowóz pracowników z Poznania do centrali firmy w Komornikach.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację za pomocą poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!