Pakowacz

Fabryka Mebli Gala Collezione

Tuchola

2016-12-01

Zdecyduj się na pracę w Fabryce Mebli Gala Collezione - jesteśmy jednym z największych producentów mebli wypoczynkowych w Polsce. W czterech zakładach produkcyjnych zatrudniamy ponad 700 pracowników – w tym fachowców w zakresie modelowania, tapicerowania, krojenia i szycia.  Aktualnie do naszego zakładu w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku:

 

PAKOWACZ

Zakład SLA.WIA w Tucholi

 Zadania:

  • pakowanie mebli tapicerowanych

Oferujemy:

•             Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę

•             Świadczenia socjalne i ubezpieczenie

•             Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

•             Przyjazną atmosferę

 

Przyślij CV mailem z dopiskiem w tytule wiadomości „Pakowacz”  lub przynieś do naszego zakładu produkcyjnego w Tucholi  (adres: Budowlana 6).

www.GalaMeble.com/praca

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."