Operator koparko-ładowarki

Elektro-Klim

Poznań

2016-11-01

Miejsce pracy: Kostrzyn k. Poznania

Doświadczenie:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pracy z odpowiednią starannością,
    zapewniającą wymaganą jakość,
  • terminowa realizacja powierzonych zadań,
  • dbałość o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu
  • znajomość branży budowlanej,

Wymagania:

  • Uprawnienia
  • Zaangażowanie,
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem Operator
oraz o kontakt telefoniczny na nr tel. 669-185-188

Uprzejmie informujemy, że nadsyłanych ofert nie zwracamy oraz zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Elektro-Klim Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”