Magazynier- Studenci- 2000 zł netto

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Komorniki

2016-11-01

AP VECTOR ( KRAZ 11459 ) – już od 2005 roku współpracujemy ze sprawdzonymi firmami z rynku polskiego i zagranicznego.

Miejsce pracy: Komorniki

Obowiązki:

- kompletowanie towaru
- pakowanie sprzętu elektronicznego
- przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:

- status ucznia/studenta
- wiek 18-26 lat

Oferujemy:

- stawkę 12 zł netto/h
- pracę pon-pt (wolne weekendy)
- godz. 16:00 – 24:00 (BEZPŁATNY transport powrotny)
- zlecenie od zaraz z możliwością dłuższej współpracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!