Project Manager

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Chełmno

2016-11-01

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży e-commerce,  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmno

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie różnorodnymi projektami związanymi z rozwojem sklepów internetowych, od planowania, poprzez realizację oraz ich zamykanie.

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu projektami,

- zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

- umiejętność stawiania priorytetów,

- inicjatywę, chęć do nauki i rozwoju,

- duże pokłady pozytywnej energii i motywacji,

Mile widziane:

- znajomość na marketingu internetowym,

- doświadczenie w branży e-commerce,

Oferujemy:

- dogodną formę zatrudnienia

- interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży

- satysfakcjonującą pracę z możliwością realizacji ambitnych zadań w przyjaznej atmosferze

- wyzwania i możliwość rozwoju

- pracę w koleżeńskiej atmosferze, gdzie poczujesz się częścią zespołu

- pracę pełną wyzwań i różnorodność realizowanych zadań

- możliwość samorealizacji oraz wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!