Specjalista ds. obsługi Klienta wiodącej marki AGD

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

2016-11-01

Transcom Worldwide Poland
Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do Transcom Worldwide – globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się na klientach i ich obsłudze.Transcom Worldwide Poland działa już od ponad 12 lat i należy do czołówki największych pracodawców w Olsztynie i Gdańsku. Na całym świecie mamy 53 oddziały w 21 krajach, zatrudniamy ponad 29.000 pracowników, którzy codziennie obsługują klientów w 33 językach dla przeszło 400 firm.

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

- obsługa klienta według ściśle określonych standardów, odpowiadanie na wiadomości Klientów telefonicznie i mailowo

Wymagania:

- dyspozycyjność
- swoboda wypowiedzi
- dobra dykcja

Oferujemy:

- stawkę godzinową
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- atrakcyjną ofertę pracowniczą na zakup sprzętu AGD
- prace zmianową w godzinach 8-20
- szkolenie przygotowujące do pracy
- pracę w miłym zespole
- zdobycie cennego doświadczenia