Prace magazynowe (Okęcie)

GoWork.pl

Warszawa

2016-11-01

GoWork.pl dla swojego Klienta poszukuje osoby:

Miejsce pracy: Warszawa (Włochy, ul. Szyszkowa)
Obowiązki:
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • porządkowanie i kontrolowanie przyjmowanego i wydawanego towaru,
  • prawidłowe rozmieszczanie, segregowanie i układanie towarów,
  • prace związane z konfekcjonowaniem towarów (np. etykietowanie),
  • przepakowywanie.
Wymagania:
  • mile widzialne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • terminowe  i staranne wykonywanie prac,
  • porządek i dyscyplina na stanowisku pracy.
Oferujemy:
  • pracę od zaraz,
  • umowę zlecenie,
  • stawka godzinowa 10 -12 zł brutto,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!