Prace przy składaniu i czyszczeniu urządzeń elektronicznych

GoWork.pl

Warszawa

2016-11-01

GoWork.pl dla swojego klienta poszukuje osób do:

Miejsce pracy: Miejsce pracy: Warszawa - Targówek (przemysłowy)

Obowiązki:

  • czyszczenie i składanie urządzeń elektronicznych,
  • sprawdzanie ilości i jakości towaru przyjmowanego i wydawanego z magazynu,
  • prawidłowe rozmieszczanie, segregowanie i układanie towarów.

Wymagania:

  • terminowego i starannego wykonywania prac,
  • skrupulatność, dokładność, punktualność,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie dwóch zmian: pierwsza zmiana godz. 06:00-14:00, druga zmiana godz. 14:00-22:00,
  • mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta.

Oferujemy:

  • praca od zaraz,
  • umowa zlecenie,
  • praca od poniedziałku do piątku (2 zmiany),
  • stawka godzinowa w przedziale 11,70 zł brutto/godz. - 14 zł brutto/godz.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!