Praca na magazynie od 01.12 10 zł netto/h Gdańsk

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-23

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy przy czynnościach:

PRACE MAGAZYNOWE

miejsce pracy: Gdańsk Żabianka

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku + jedna sobota w miesiącu 
- sprawność fizyczna
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki :
- kompletowanie zamówień
- skanowanie
- wykładanie towaru w magazynie
- przygotowywanie do wysyłki
- pakowanie produktów
- inne drobne prace magazynowe

Oferujemy:
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- pracę na kilka miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia
- stawkę godzinową: 10 zł netto/h

Opis dodatkowy
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres email APLIKUJ z podaniem nr ref. MAG/ZAB/GDA
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31,Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp.z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".