KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Corson s.c.

Bydgoszcz

2016-11-29

CorsonHR - Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

- umiejętność księgowania faktur oraz sporządzania raportów księgowych

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- znajomość programu Płatnik

- mile widziana znajomość IFS, SAP

Zakres obowiązków:

- Zbieranie danych księgowych i wprowadzanie ich do systemu

- Księgowanie faktur kosztowych, zakupowych, środków trwałych

- Przygotowywanie raportów księgowych w języku angielskim

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pakiet benefitów ( w tym prywatne ubezpieczenie medyczne)

- szkolenie

- praca w międzynarodowym środowisku

Prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!