PRACOWNIK DS INWESTYCJI W FIRMIE PROJEKTOWO-WYKONAWCZEJ BRANŻA GAZOWNICZA

REMKON

Poznań

2016-10-31

Opis oferty pracy:Firma projektowo-wykonawcza REMKON z branży gazowniczej poszukuje kandydatów z Poznania i okolic na stanowisko:

PRACOWNIKA DS. INWESTYCJI

OPIS STANOWISKA:
- sporządzanie dokumentacji projektowej oraz koordynowanie formalności związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę.
- nadzór i prowadzenie już rozpoczętych w ramach działalności firmy prac projektowych
- przygotowanie dokumentacji odbiorowych
- kontakt z urzędami, Inwestorem, podwykonawcami, klientami

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe techniczne (student 5-tego roku, Absolwent)
• Znajomość programów branżowych – AutoCAD,
• Znajomość prawa budowlanego, mile widziana znajomość branży gazowniczej
• Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność
• Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów,
• Prawo jazdy

OFERUJEMY:
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
• Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niezbędne narzędzia do pracy.

CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!