Operator wózka widłowego niskiego składu - Holandia

KS PERSONAL SERVICE

Venlo

2016-10-31

KRAZ 13171

Zadania:

obsługa wózka widłowego niskiego składu,

układanie palet,

Wymagania:

Mile widziana znajomość angielskiego(warunek niekonieczny),

Praca na dłuższy okres ( co najmniej 1 rok),

Komunikatywność i otwartość,

Odpowiedzialność oraz elastyczność,

Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań,

Umiejętność pracy z grupą pracowników,

Mile widziane doświadczenie i uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

stawka brutto:   9,81€

cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto,

dwuzmianowy system pracy,

dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami,

organizację na miejscu do pracy,

zakwaterowanie  oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,

ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności,

przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów,

coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek,

dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową.

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!