Niemcy - operator CNC

WORKON

Zell am Harmersbach

2016-10-31

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: 77736 Zell am Harmersbach

Termin wyjazdu: od zaraz

Zadania:

Obsługa maszyn CNC (bez programowania)

Zmiana ustawień maszyny

Kontrola jakości

Czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym jest warunkiem koniecznym

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Samochód oraz prawo jazdy

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 12,64€ brutto na godzinę + dieta 20€ dziennie

Zatrudnienie na warunkach niemieckich

Zakwaterowanie (300- 400€ za miesiąc)

!!!!!! usługa dodatkowa - zwrot podatku z zagranicy !!!!!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy:

APLIKUJw tytule wpisując CNC/ZEll/LP

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”