Praca w znanym markecie budowlanym - od 1680 netto - praca na stałe od zaraz

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-10-31

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK DZIAŁU SANITARNEGO 

GDAŃSK-KIEŁPINEK

Wymagania:

- motywacja do pracy

dyspozycyjność w godzinach 7.00-15.00  

- MILE WIDZIANI PANOWIE

 

Obowiązki:

- obsługę klientów działu sanitarnego 

-  odpowiedzialność za dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie, 

- inne prace magazynowe związane z utrzymaniem działu 

Oferujemy:

- stawkę godzinową 10.00 zł/h netto

- stałą pracę na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę 

- pracę w miłym zespole

 

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. PRAC/LM/KIE 

Opis dodatkowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane"

Nr ref: PRAC/LM/KIE