Starszy Sprzedawca w sklepie zoologicznym

ZL

Piaseczno

2016-10-31

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Starszy Sprzedawca / Prowadzący zmianę

 Pracodawca oczekuje:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność budowania zaufania i dobrych, długotrwałych relacji z klientem
  • zorientowanie na wynik sprzedażowy oraz wysoki poziom obsługi klienta
  • entuzjazm, zaangażowanie i energia zarażająca innych
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność za podjęte decyzje i bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym  i w weekendy
  • mile widziani miłośnicy zwierząt

Obowiązki:

  • organizowanie pracy i procesów podczas zmiany  w sposób zapewniający realizację  założonych celów
  • budowanie zaangażowania i motywacji Zespołu
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie ze standardami
  • aktywna sprzedaż produktów
  • obsługa kasy fiskalnej
  • rozładunek dostaw towarów

Warunki:

  • rodzaj umowy: umowa o pracę
  • ilość stanowisk: 2
  • miejsce pracy: Piaseczno

Rekrutacja za pośrednictwem Zielonej Linii.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z póź. zm.)” proszę przesyłać poprzez formularz do 24 listopada 2016 r.

W treści wiadomości proszę podać nazwę stanowiska :

Starszy Sprzedawca / Prowadzący zmianę-Piaseczno

Tylko aplikacje zawierające CV, nazwę stanowiska oraz zgodę na przetwarzanie danych (według powyższego wzoru) będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!