Niemcy - Brukarz

WORKON

Berlin

2016-10-31

WORKON ( nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko:

BRUKARZ

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 2

·         Miasto: Berlin Niemcy

·         Praca jest aktualna od zaraz

·         Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stale

·         Pracodawcą jest firma: Budowa i pielęgnajca terenów zielonych, prace brukarsko - kamieniarskie

·         Główne zadania:

·         Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.)

·         Prace przy budowie ogrodu (niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie)

·         Obsługa elektronarzędzi i maszyn budowlanych jak minikoparka

Wymagania:

·         Wymagane doświadczenie na stanowisku brukarza w firmie brukarskiej lub zabudowy terenów zielonych

·         Doświadczenie przy drobynch pracach murarskich i betoniarskich

·         Konieczna znajomość języka niemieckiego

·         Prawo Jazdy kat. B

·         Mile widziana umiejetność obsługi minikoparki

·         Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·         Praca: 45 - 50 godzin / tydzień (na życzenie jeszcze więcej godzin)

·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto od 12 do 13 euro (w zależności od kwalifikacji)

·         Miesięcznie wynagrodzenie netto od 1500 - 1700 euro (w zależności od liczby przepracowanych godzin i kwalifikacji)

·         Zakwaterowanie zapewnione. W pierwszych 2 miesiącach pracy dotowane przez pracodawcę

wpisując w tytule maila: Brukarz /PF/10

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!