Mechanik narzędziowy - Brutto od EUR 2.600,00 - od zaraz

Workpool Sp. z o.o.

78112 St. Georgen

2016-12-06

Workpool Sp. zo.o. jest firma serwisowa. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech,  Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik narzędziowy
                                                                   Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu maszyn obrabiających blachę (wykrawarki, prasy)
  • Montaż, utrzymywanie w dobrym stanie i naprawa i narzędzi wtryskowych
  • Maszynowa produkcja i obróbka wkładek narzędziowych i płyt formujących

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie zawodowe w kierunku Mechanik narzędziowy
  • Doświadczenie jako Mechanik narzędziowy min. 1 rok
  • Korzystne wiloletnie doświadczenie zawodowe
  • Wysoki stopień osobistej odpowiedzialności, praca zespołowa i gotowość do pracy
  • Pewny i punktualny dochód
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wlasny samochod

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Niemiecka Umowa o Prace
  • Za godzine od Brutto EUR 15,00 do EUR 17,00
  • 25-30 dni urlopu
  • Gratyfikację bożonarodzeniową i wynagrodzenie urlopowe
  • Bezpłatna odzież robocza
  • Zakwaterowanie bądź wsparcie w poszukiwaniu własnego mieszkania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV, ze zdjeciem, oraz uprawnienia. W razie pytań prosimy o Kontakt telefoniczny pod nr. 696 708 706 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 17:00 / Website: www.workpool.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!