Monter/ Operator serwisu. Aplikuj

Pmi- Outsourcing

Grodków

2016-10-31

PMI Outsourcing sp. z o. o. - Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osoby na  stanowisko:

OPERATOR/MONTER

STAŁA PRACA OD ZARAZ

Miejsce pracy: Pietrzykowice ( k. Bielan Wrocławskich)

Dojazd i powrót z pracy organizowany jest przez pracodawce.

Obowiązki:

• test sprawności i bezpieczeństwa urządzeń elektronicznych

• prace kosmetyczne i wykończeniowe dokonywane na produkcie

• przygotowanie urządzeń do wysyłki

Wymagania:

zdolności manualne

• umiejętność obsługi komputera

• motywacja do pracy

Oferujemy:

• pracę od zaraz na pełny etat (w systemie 2-zmianowym)

• umowa o prace tymczasową

• wynagrodzenie w wysokości 1850 zł brutto i 2100 zł brutto + 20% premii

• lekka praca w czystych warunkach

• dodatkowo płatne nadgodziny

• możliwość przejścia na umowę stałą bezpośrednio z firmą

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.
tel: 530934472