Pracownik techniczny – Międzyrzecz

Impel Job Service

Międzyrzecz

2016-10-31

Sanpro Interim - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 13589) - dla swojego Klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownika technicznego, w firmie zajmującej się serwisem odzieży roboczej w Międzyrzeczu

Zakres obowiązków:

- naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń używanych w procesie prania oraz obróbki odzieży
- utrzymanie maszyn w ruchu
- drobna konserwacja budynków
- usuwanie awarii/ zapobieganie awariom
- ciągła kontrola stanu technicznego strategicznych maszyn i urządzeń
- naprawy elektryczne maszyn i urządzeń (hydrauliczne, pneumatyczne, mechaniczne)

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową
- pracę w systemie zmianowym
- bardzo dobre warunki pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- chęci do pracy
- dyspozycyjność

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu bądź kontakt telefoniczny 727-003-088

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.