Sekretarka / Asystentkę

DIPARO POLSKA Sp. z o.o.

Klaudyn

2016-11-22

Importer i dystrybutor sprzęt Sportowy w Klaudynie, Stare Babice poszukuje w swoim biurze w Klaudynie

Opis stanowiska:
wsparcie pracy przełożonych ( zarządzanie kalendarzem i korespondencją, umawianie i koordynacja spotkań oraz zadań )
prowadzenie administracji biura i opieka nad jego funkcjonowanie, przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych zaopatrzenie biura w materiały biurowe kontakt z zewnętrznymi organizacjami i dostawcami przygotowywanie dokumentów dla księgowości realizacja innych zadań administracyjnych wspierających pracę zespołu zleconych przez przełożonego tłumaczenia z języka angielskiego sporządzanie pism, korekta tekstów współudział w tworzeniu wizerunku firmy
Wymagania: doskonałe zdolności organizacyjne (dokładność, sumienność i terminowość) wykształcenie min. srednie znajomość języka angielskiego doświadczenie w koordynacji pracy biura, zarządzaniu sprawami administracyjnymi firmy (obsługa korespondencji, zarządzanie kalendarzami zespołu, prowadzenie i koordynacja spraw bieżących spółki, kontakt z dostawcami i podwykonawcami, itp.), umiejętność samodzielnego zarządzania małymi projektami, skrupulatna koordynacja zadań wysoka kultura osobista, inicjatywa, dyskrecja chęć rozwoju i podejmowania nowych zadań dyspozycyjność mile widziane poczucie humoru, przyjazna osobowość wiek między 25-40 lat

Oferujemy: umowę o prace po okresie próbnym wpływ na własne środowisko pracy pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku możliwość realizowania samodzielnych projektów możliwość rozwoju niezbędne narzędzia pracy

Jeśli czujesz, że jesteś osobą której szukamy wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na nasz adres klikając na przycisk "aplikuj"
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102814 ofert pracy. Sprawdź!