Handlowiec Dział B2B - Branża Sportowa - Klaudyn/Stare Babice

DIPARO POLSKA Sp. z o.o.

Klaudyn

2016-11-22

HANDLOWIEC, PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DZIAŁU B2B

Miejsce pracy: Klaudyn
Nr ref.: handlowiec

Na rynku polskim DIPARO POLSKA istnieje od 2011 r., Diparo Polska zajmuje się importem i dystrybucją sprzęt sportowy, jest dystrybutorem marki PORIDA, RONNAY, NISHIHARA i YOSHIMATS. Diparo Polska Sp. z o. o. jest obecnie jednym z liderów tej branży.

Podstawowe obowiązki:

• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych,
• regularne odwiedzanie klientów,
• analizowanie rynku pod kątem potencjalnych odbiorców,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów,
• kompleksowa obsługa aktualnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• dbanie o wysoki poziom obsługi klientów
• realizacja planów sprzedażowych oraz działań promocyjnych
• aktywna sprzedaż oferowanych produktów
• przygotowywanie ofert handlowych zgodnych z polityką firmy
• zbieranie zamówień od klientów na oferowane produkty

Oferujemy:

• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• interesującą pracę w młodym zespole
• możliwość zdobywania nowych doświadczeń
• możliwość rozwoju zawodowego
• umowę o pracę na pełny etat
• motywacyjny system wynagrodzeń

Wymagania:

• doświadczenie w pracy w zakresie sprzedaży i pozyskiwania klientów
• efektywność, entuzjazm, kreatywność i samodzielność w działaniu
• łatwości nawiązywania kontaktów międzyludzkich
• wysoka kultura osobiste
• dyspozycyjności oraz elastyczności
• dobra organizacja czasu pracy
• zaangażowanie i samodyscyplina
• umiejętność budowania relacji z klientem
• bardzo dobra znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B i własne Samochód (wyjazdy służbowe na terenie kraju)

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać z dopiskiem: ''handlowiec"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102915 ofert pracy. Sprawdź!