Specjalista ds. kontroli produktu

SuperDrob Zakłady Drobiarsko- Mięsne S.A.

Karczew

2016-12-07

Zakres obowiązków:

  • kontrola produktu pod względem jakości, zapakowania, zgodności etykiet,
  • kontrola prawidłowości procesu produkcji,
  • zgłaszanie propozycji działań korygujących,
  • raportowanie,
  • tworzenie dokumentacji

Umiejętności i uprawnienia:

  • doświadczenie w pracy w przemyśle mięsnym będzie dodatkowym atutem,
  • dobra obsługa MS Office (głównie Excel),
  • gotowość do pracy w hałasie, wilgoci i zimnie oraz w pracy zmianowej

Dodatkowe wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych - warunek konieczny!

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużym zakładzie zakładzie produkcyjnym
  • Kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Bony świąteczne i jubileuszowe

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: Wyższe

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99750 ofert pracy. Sprawdź!