Osoba do odbycia stażu / praktyki w Dziale Marketingu

Ze słownikiem.pl

Ruda Śląska

2016-10-31

Wydawnictwo [ze słownikiem]

oferujące unikane w skali kraju książki po angielsku z podręcznym słownikiem angielsko-polskim poszukuje osoby do odbycia stażu / praktyki:

w Dziale Marketingu

Obowiązki:

  • Zarządzanie mediami społecznościowymi
  • Utrzymanie kontaktu z bloggerami
  • Budowanie baz potencjalnych klientów
  • Nawiązywanie kontaktu z odbiorcami instytucjonalnymi

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • komunikatywność
  • rzetelność
  • systematyczność
  • zaangażowanie
  • umiejętności prezentacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

Więcej informacji na temat Wydawnictwa: http://zeslownikiem.pl

Bardzo dziękujemy za nadesłane oferty. Aplikacje prosimy wysyłać na adres APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."