Elektryk / Elektromonter / Niemcy niemiecka umowa o pracę

Pośrednictwo Pracy Soberka

Fulda, Giessen

2016-11-03

Pośrednictwo Pracy Soberka jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z długo let­nim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na niemieckiej umowie o pracę.

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:

Elektryk/ Elektromonter/ Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych
  • okablowywanie oraz montaż szaf sterowniczych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą
  • stawkę godzinową
  • dietę dzienną
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania:

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • ukończona szkoła w zawodzie elektryka
  • doświadczenie na stanowisku Elektryka / Elektromontera
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: APLIKUJ
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Elektryk / Elektromonter”
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335 lub na www.soberka.pl
Zapraszamy również na osobiste spotkania w siedzibie naszej firmy 46-300 Olesno Ul. Drzymały 11.
Biuro czynne od Pn. – Pt.
W godz. 8:00 – 16:00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."