OPERATOR CNC - FREZER lub TOKARZ

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

2016-11-02

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) - przyjazna atmosfera, przejrzyste warunki pracy, wsparcie kandydatów – tak działamy już od 11 lat.

Obecnie dla naszego klienta, dużej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy pracowników chętnych do pracy na stanowiskach:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki:

- Obsługa i programowanie tokarek/frezarek numerycznych
- Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
- Kontrola bieżących parametrów urządzenia
- Praca z rysunkiem technicznym (umiejętność odczytania i prawidłowego zinterpretowania rysunku)
- Uzbrajanie, wymiana narzędzi i ustawianie narzędzi
- Pisanie prostych programów na maszynie w oparciu o cykle
- Dbanie o jakość i efektywność kosztową produkcji
- Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
- Kontrola jakościowa produkowanego detalu
- Dobór sposobu mocowania detalu na obrabiarce

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku operatora CNC
- Umiejętność odczytania rysunku technicznego (interpretacja odchyłek kształtu , chropowatości , tolerancje ,rodzaje rzutowań)
- Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem,
- Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
- Zdolności manualne
- Zaangażowanie i motywacja do pracy
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Wykształcenie techniczne
- Znajomość sterowań MAZATROL, FANUC lub SINUMERIC
- Dobra znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

- Pracę w dużej, renomowanej firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Atrakcyjny system szkoleń i kursów
- Pracę na pełen etat
- Umowę o pracę
- Dodatek za relokacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem OLX lub na adres mailowy.