Pakowacz(ka) (branża tworzyw sztucznych)

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Łysomice

2016-10-31

Agencja Zatrudnienia Flame Employment Polska (numer certyfikatu 2376) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostaszewo

Obowiązki:

- odbiór elementów z maszyn
- kontrola wizualna jakości wyrobów
- pakowanie
- etykietowanie

Wymagania:

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęc wyrobienia na własny koszt
- doświadczenia na produkcji
- energii w działaniu
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym
- dojazd do zakładu w Ostaszewie

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową na okresie próbnym
- bezpośrednie zatrudnienie po okresie sprawdzającym
- pracę w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym
- przeszkolenie na stanowisko
- pracę od zaraz!
- możliwośc zorganizowania dojazdu do zakładu w Ostaszewie

Uprzejmie informujemy,że skontaktujemy się
z wybranymi osobami

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!