Aplikant adwokacki

Kancelaria Adwokacka

Legionowo

2016-10-30

Aplikant w Kancelarii Adwokackiej w Legionowie /Warszawie

Aplikant adwokacki   I lub II roku

Miejsce pracy: Warszawa/ Legionowo
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów opinii i pism procesowych;

  • reprezentacja Klientów Kancelarii w postępowaniach przed urzędami i sądami'

  • analiza materiałów spraw prowadzonych przez Kancelarię;

  • archiwizacja dokumentacji;

  • obsługa telefoniczna i mailowa kancelarii;

  • obsługa sekretariatu;

  • prowadzenie kalendarza spotkań;

Wymagania:

  • Aplikanci I roku

  • Dokładność, skrupulatność i terminowość  w realizacji działań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej (samodzielność)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego;

  • pracę pod bezpośrednim nadzorem adwokata;

  • pewność zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności;

  • możliwość nawiązania dalszej współpracy;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Stefaniuk i Partnerzy Spółka Partnerska Adwokatów z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!