POMOC DOMOWA ( praca dla pracy np małżeństwa- atrakcyjne wynagrodzenie)

HR Support

Lazurowe Wybrzeże

2016-10-30

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14212.

Obecnie dla jednego z Klientów – poszukujemy 2 par ( np. małżeństwo), które mogłyby zająć się dbaniem o 2 rezydencje do pracy w ramach POMOCY DOMOWEJ (atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy)

OBOWIĄZKI PANI:

-prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, serwowanie do stołu, przyrządzanie podstawowych posiłków wspólnie z innymi pracownikami domu, dbanie o wystrój- kwiaty, zaopatrzenie, dbałość o porządek w garderobie, oraz wszelkie inne prace porządkowe, mające na celu utrzymanie czystości i porządku w domu oraz ogólnego wystroju.

OBOWIĄZKI PANA:

-kierowca, prace techniczne w ogrodzie, nadzór nad firmą ogrodniczą, drobne naprawy w domu i na posesji , sprawdzanie funkcjonowanie wszystkich sprzętów w domu jak również wokół domu, grabienie liści, koszenie trawy, odśnieżanie posesji, jak również dachu, dbanie o podjazdy i parking, pilnowanie czystości na zewnątrz budynku w tym dbałość o odpływy wody itp.

WYMAGANIA:

-doświadczenie w prowadzeniu domu jako para, lub praca w butikowych hotelach za granicą( gdzie pracownicy mieli szkolenie z utrzymania standardów i procedur)

-odpowiedzialność, zaangażowanie, rzetelność, uczciwość, dyskrecja oraz umiejętność pracy przy zachowaniu standardów i pełnych obowiązków.

-mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego

PRACODAWCA OFERUJE:

-zakwaterowanie, bardzo dobre warunki wynagrodzenia, możliwość pracy na umowie zlecenia lub umowie o pracy, pracę od zaraz,

-zatrudnienie bezpośrednio u właścicieli rezydencji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!