Starszy Specjalista ds. Logistyki

Full Job

Mława

2016-10-30

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: Mława

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

mile widziane wykształcenie wyższe (preferowany kierunek związany z logistyką lub ekonomią);

minimum 2-3 lata doświadczania na podobnym stanowisku

bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność ustalania priorytetów

wysokie umiejętności komunikacyjne oraz budowania relacji zarówno z kontrahentami jak i współpracownicami z innych działów w firmie

dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel)

czynne prawo jazdy kat. B

dyspozycyjność do pracy zmianowej (6-14/14-22)

Podstawowe obowiązki:

zapewnienie prawidłowej obsługi zamówień klienta

ścisła współpraca z innymi działami firmy

kontrola stanów magazynowych, przeprowadzanie inwentaryzacji

koordynowanie pracy podległego zespołu (8 os.)

przygotowywanie zamówień i raportów

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu europejskim

umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące)

pakiet szkoleń wdrążających

pracę pełną wyzwań oraz ciekawych zadań

możliwość awansu

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv APLIKUJ z dopiskiem "logistyka"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!