Pracownik ds. Marketingu i Sprzedaży

Serwis Personalny

Poznań

2016-12-05

Agencja Pracy Serwis Personalny (KRAZ 6338) obecnie dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • znajomość branży ( preferowana)

  • praktyczna wiedza i doświadczenie w realizacji działań marketingowych i sprzedażowych

  • kreatywność i samodzielność w działaniu

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Obowiązki:

  • aktywne promowanie produktów firmy u potencjalnych klientów

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

  • kreowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

  • działania marketingowe wpływające na zwiększenie efektywności sprzedaży

Oferta:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w Poznaniu od zaraz

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100912 ofert pracy. Sprawdź!